گروه تابلو سازی رسانه با بیش از پانزده سال سابقه ی درخشان در صنعت تابلو سازی و اجرای بیش از صدها پرژه ی نماهای کامپوزیت و چوب و تابلوهای جدید پولکی در مشهد و سراسر ایران و رزومه ای قوی برای کسبو کار خود کسب کرده است.
برای مشاوره و استعلام قیمت به روز با شماره های زیر تماس بگیرید
09154067228
09358652679
05137230256
در غیر این صورت برای دانستن مطالب مفید و کاربردی و روش محاسبه ی قیمت تابلوهای نما کامپوزیت و تابلوهای پولکی و نما چوب متن زیر را مطالعه فرمایید.

اشتراک گذاری:

نما کامپوزیت چیست؟ و نحوه ی محاسبه ی قیمت آن❗️

به ورق های فشرده و ترکیب از پی وی سی و آلمینیوم ورق کامپوزیت گفته میشود که در رنگ ها و طرح های مختلفی در حال حاضر در دسترس است .

این نوع ورق ها قابل استفاده در اجرای نمای ساختمان و اجرای تابلو های سر درب مغازه ها و اماکن تجاری میباشد .

و قیمت آن بر اساس متر مربع محاسبه میشود.

ورق های کامپوزیت به دلیل وجود ضخامت های مختلف آن که هر کدام مصارف جداگانه دارند قیمت آن متفاوت است و بهتر است بگوییم قیمت این نوع نما وابسته به ضخامت ورق کامپوزیت و رنگ ورق کامپوزیت و از همه مهم تر شرکت تولید کننده ی آن اشاره کرد.

متاسفانه ورق های کامپوزیتی با قیمت خیلی پایین وارد بازار شده است که کیفیت خیلی پایینی دارد و با تابش آفتاب تاب بر میدارد یا رنگ آن عوض میشود و یا در مواردی در صورت استفاده از جنس نا مرغوب چسب پرس نما باز میشود.

اما به شما این اطمینان را میدهیم که اجرای نمای کامپوزیت توسط گروه تابلو سازی رسانه به مشکل نخواهد خورد و جهت اطمینان بیشتر شما عزیزان کارت گارانتی و کارت بیمه صدور خواهیم کرد.

ورق های کامپوزیت در رنگ های مختلف و تنوع های زیادی مثل طرح چوب و طرح سنگ و ... موجود است که قیمت آنها بر اساس طرح و رنگ و ضخامت ورق و برند کامپوزیت متغیر است.

اجری نما کامپوزیت مشکی مات با ورق اکونومی

برای کسب  اطلاعات بیشتر در مورد دلیل اختلاف قیمت نما کامپوزیت و مزایا و معایب نما کامپوزیت به ترتیب هر سر فصل مطالعه فرمایید.

اختلاف قیمت بر اساس ضخامت ورق نما کامپوزیت:

همانطور که در بالا گفتیم اختلاف قیمت نما کامپوزیت به عواملی هم چون رنگ . طرح . ضخامت و برند ورق کامپوزیت اشاره کردیم اما اینکه مهم ترین عامل کدام مورد است بسیار حائز اهمیت است.

مهم ترین دلیل اختلاف قیمت نما کامپوزیت ضخامت ورق کامپوزیت است بطوری که ورق هایی از ضخامت 2.8 میل در بازار موجود است تا ضخامت 4.5 میل اما هر کدام از این ضخامت ها موارد مصرف مختلفی دارند بطور مثال ورق کامپوزیت با ضخامت دو میل برای استفاده تابلو های سر درب مغازه با ابعاد بسیار کوچک زیر سه متر استفاده میشود و برای تابلو های بزرگ تر از ورق 3.5 میل استفاده میشود  و ورق های 4.5 برای نمای ساختمان و برج های مرتفع استفاده میشود.

اما چرا برای هر کدام از این مکان ها از یک ضخامت استفاده میشود؟ دلیل اصلی اجرای کار و قیمت آن است مثلا برای نما یک برج نمیتوان از ورق 2.5 میل استفاده کرد چون به دلیل نازکی ورق از استقامت خوبی برخوردار نیستند و سطح اجرا موج دار نمایان میشود و برای تابلوی زیر یک متر صرفه ی اقتصادی با ورق 2.5 میل است زیرا در این ابعاد کوچک اجرای هر دو تابلو یکسان میشود و نیازی به هزینه ی مازاد نیست.

اجرای نما کامپوزیت سفید با ورق ضخیم برای نما ساختمان

اختلاف قیمت بر اساس طرح و رنگ نما کامپوزیت:

مورد دیگری که در قیمت نما کامپوزیت تاثیر چشمگیری دارد رنگ و طرح ورق کامپوزیت است منظور از طرح در اینجا طرح هایی مثل طرح چوب طرح سنگ و ... است که بر روی ورق های کامپوزیت نمایان است. و کاملا مشخص است که ورق کامپوزیت سفید ساده بسیار قیمت پایین تری از ورق کامپوزیت طرح سنگ دارد زیرا ورق کامپوزیت طرح سنگ هزینه ی اجرای  طرح سنگ بر روی آن هم اضافه شده است.و در رنگ های طلایی و نقره ای و مسی اختلاف تقریبا دو برابری با رنگ های معمولی مثل سفید و مشکی و نوک مدادی وجود دارد. ورق های کامپوزیت طلایی و نقره ای و مسی به دلیل آینه ای بودن رنگ

و هزینه های مازاد برای اجرای این رنگ ها بر روی ورق اختلاف بیشتری دارند.

اجرای نما کامپوزیت ورودی هتل  آپارتمان با ورق مسی

اختلاف قیمت بر اساس برند نما کامپوزیت:

اختلاف قیمت بر اساس برند ورق کامپوزیت بستگی به کیفیت و گارانتی و مدت بیمه ی ورق کامپوزیت دارد اما چون در این زمینه بین تولید کنندگان رقابت بسیار وجود دارد اختلاف چشمگیری نمی باشد مشخصا برند های قدیمی موجود در بازار که کیفیت خود را ثابت کرده اند و خدمات پس از فروش و گارانتی خوبی را اثبات کرده اند و تقاضای بالایی دارند به دلیل برند سازی و تعهدات پس از فروش معتبر قیمت نه چندان بالای نسبت به بقیه ی برند ها دارند به طور مثال برند های تازه وارد شده در بازار در صورت پاسخگو بودن یک سال گارانتی دارند و بیمه ندارند و تعهدات پس از فروش مثل تغییر رنگ ورق کامپوزیت و یا باد کردن سطح ورق ندارند.برای مشاوره در این زمینه که کدام برند معتبر تر است و در حال حاضر در بازار نمایندگی و  پاسخگویی دارند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09154067228

09358652679

05137260253

اجرای نما کامپوزیت با برند پرمیوم باند

مزایای نما کامپوزیت:

نمای کامپوزیت مزایای بسیاری دارد که یکی از مهم ترین آنها سرعت اجرای کار نسبت به بقیه ی نما ها مثل سنگ و ... دارد بطور مثال یک نمای شش متر در سه متر مدت اجرای آن دو روز کاری است اما نماهای دیگر حداقل یک هفته زمان نیاز دارند که این ابعاد اجرا شود.

مزیت دیگر آن تمیزی اجرا است که مثل بقیه ی نما ها ریختو ریز بسیار ندارد. 

مزیت دیگر آن قابلیت جابه جایی آن است بطور مثال فرض کنید شما برای سر درب فروشگاه خود نمای کامپوزیت اجرا میکنید و به هر دلیلی میخواهید به مکان دیگر نقل مکان کنید این نما در صورت کوچک بود تابلو یا نما یک جا کنده میشود و با جرثقیل و یا خاور جابه جا میشود اما اگر ابعاد بزرگتر باشد ورق ها بصورت پازلی باز میشوند و در مکان جدید در کنار هم قرار میگیرند.

مزیت دیگر آن تغییر ابعاد است که در صورت نقل مکان یا بزرگ کردن نما میتواند ورق های دیگری در کنار آنها اجرا کنید و بصورت پازلی ابعاد آنرا بزرگ و یا کوچک کنید.

مزیت دیگر آن اجراهای متفاوت است که دیگر نما ها این مزیت را ندارند بطور مثال نمای کامپوزیت را میتوان با دستگاه نبرد خم داد و به اشکال مختلف دایره کامل و یا نیم دایره در آورد.

معایب نما ی کامپوزیت:

از آنجا که نمای کامپوزیت متریالی جدید است معایب بسیاری ندارد و اگر در قدیم داشته حال ایراد آن برطرف شده است اما دوستانه بخواهیم بگوییم یکی از معایب آن سوراخکاری سطح آن است که برای آن هم راهکار داریم.

فرض کنید شما ملکی تجاری دارید و نمای سر درب فروشگاه را کامپوزیت اجرا کرده  اید و قصد اجاره دادن ملک خود را به اشخاص مختلف دارید اگر هر سال یک مستاجر بیاید و یک تابلو حروف برجسته روی آن نصب کند به دلیل سوراخ کاری زیادی که حروف های برجسته دارند بعد از چند سال نما ی فروشگاه شما قابل استفاده نمی باشد اما راه حل این مشکل چیست؟

شما میتوانید روی نمای کامپوزیت خود نرده ی استیل اجرا کنید و فقط اجازه  دهید حروف ها روی نرده های استیل نصب شوند در اینصورت نرده های استیل ثابت هستند و روی نما کامپوزیت پیچ میشوند و حروف های برجسته بر روی آنها با سیم بسته میشوند.

برای اطلاع از قیمت به روز نمای کامپوزیت با شماره های

09154067228

09358652679

05137260253

تماس حاصل فرمایید.

اجرای نما تابلو پنل پولکی و روش نصب + قیمت????

قیمت این نوع نما با توجه با زیر کار متفاوت است و مدت زمان تحویل پنل تک 2 روز کاری است و ارسال به سراسر کشور با توجه به مقصد توسط پست متغیر است

قیمت با  زیر کار پروفیل آهن یا ورق گالوانیزه هر متر مربع 3.400.000 هزار تومان

هر ماژول تک بدون زیر کار 86.000

است که با توجه به نوسانات ارز ممکن است این قیمت ها تغییر کند . 

همچنین شما میتوانید ماژول پولکی خود را بر روی تابلو های بنر و فلکسی خود بچسبانید و اگر نماهایی از قبیل نما چوب یا کامپوزیت دارید به راحتی روی نمای فوق پیچ میشود.

ابعاد هر ماژول (صفحه ی زیرین که پولک ها روی آن نصب میشوند) فقط و فقط 30 سانتی متر در 30 سانتی متر است بصورت مربعی شکل است و قابل تغییر یا دایره ای شکل نمی باشد .

جنس پولک ها از طلق های رنگی مقاوم در مقابل نور آفتاب و دمای محیط است ابعاد هر عدد پولک مربعی شکل سه سانتی متر در سه سانتی متر است و شکل دایره ای (به قطر سه سانتی متر) است و اشکال دیگر مانند شکل قلب و یا ستاره و.. یا قطر های دیگر قابل ساخت و اجرا نیست.

تنوع در رنگ پولک ها در قیمت تاثیری ندارد.

انواع رنگ های پنل های پولکی

ارسال به سراسر کشور نهایتا 3 روزه  کاری میباشد.هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری میباشد و تعداد بالای 400 عدد هزینه ی ارسال و بسته بندی رایگان میباشد.

نمای پولکی چیست؟

نمای پولکی به ماژول های 30*30 گفته میشود که ماژول آن از جنس پلاستیک فشرده میباشند و از روی سطح آن پایه های سر گردی بیرون آمده است که پولک ها بر روی آنها سوار میشوند.

با توجه به تنوع سلیقه ی هر فرد میتوان این ماژول ها را با رنگ های متفاوت در کنار هم بر روی تابلو قرار داد و سطح تابلو را بصورت شطرنجی به عنوان مثال(یک ماژول طلایی یک ماژول مشکی) در کنار هم قرار داد تا سطح زمینه ی تابلو متفاوت باشد.

 

این نوع نما نیاز به یک زیر کاری با سطح صاف دارد که ماژول ها را بصورت منظم در کنار هم قرار دهند و این زیر کار میتواند نمای کامپوزیت و یا چوب -بنر-فلکس و یا فرم آهن و ورق گالوانیزه باشد .با توجه به ابعاد تابلو هر چقدر بزرگ تر باشد بهتر است زیر کار آنرا مستحکم تر انتخاب کرد.

تنوع رنگ این نوع نما  در ماژول نمونه نشان داده شده است و یا با جستوجو در قسمت محصولات همین سایت میتوانید ماژول نمونه را ببینید و رنگ های مختلف آنرا را انتخاب کنید.

اجرای نما پولکسی صفحه تخت با پولک مربعی شکل بر روی صحفه ی گالوانیزه

مزایا:

یکی از مهمترین مزایای نمای پولکی میتوان به درخشندگی اشاره کرد .به عنوان مثال وقتی این نوع تابلو در معرض وزش باد قرار میگیرد پولک های قرار گرفته بر روی آن شروع به تکان خوردن میکنند و این امر باعث ایجاد جلوه ی بسیار درخشان و خیره کننده میشود.

موارد استفاده:

این نوع نما بیشتر برای زیر کار تابلو های تبلیغاتی و یا کادر دور تابلو استفاده میشود و بهتر است آنرا در جایی نصب کرد که در معرض وزش باد قرار داشته باشد تا با وزش باد پولک ها به حرکت در آمده و جلوه ای چشم نواز به تابلو ی شما بدهد.

اما این تابلو را در جاهای مختلف از جمله داخل پاساژ و یا داخل دفتر کار میتوان از آن استفاده کرد با این تفاوت که در این مکان ها وزش باد نیست و پولک ها ثابت هستند.

برای مشاوره در انتخاب تابلوی تبلیغاتی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

توضیحات تکمیلی و پیشنهادات:

با توجه به تجربه ی تیم فنی ما و اجراهای پی در پی تابلو های نما پولکی برای زیبا تر شدن سطح تابلو ی مورد نظر در هنگام شب که هوا تاریک است و پولک ها نمایان نیست پیشنهاد میشود بعداز نصب تابلو پرژکتوری بر روی سطح تابلو تنظیم کنید دقت کنید که با توجه به طول تابلو تعداد مناسب پرژکتور استفاده شود تا سطح تابلو دچار سایه روشنی نشود فاصله ی استاندارد هر ماژول پولکی یک مترو پنجاه میباشد اینکار سبب میشود سطح تابلویی که در شب دید نداشت جلوه ای چندین برابر جلوه ی روز داشته باشد زیرا با تابش نور شدید پرژکتور بر روی سطح تابلو پولک های هفت رنگ  روشن میشوند و رنگ های مختلفی در حال تکان خوردن و چشمک زدن به چشم میخورد .

در صورتی که زیر کار تابلوی شما مضربی از عدد سی نباشد جای نگرانی نیست بسیار ساده میتوانید با استفاده از دستگاه برش سنگ  فرز یا قیچی آهن بر ابعاد پنا پولکی را کوچک تر کنید تا به اندازه ی زیر کار شما فیکس شود.

د رصورتی که برای زیرکار از ورق گالوانیزه استفده کردید به خاطر داشته باشید ضخامت ورق نیم کافی است و   بر روی سطح ورق ها با دستگاه نبرد ضرب  بی اندازید تا سطح ورق گالوانیزه خط دار شود و چهار گوشه ی تابلو به داخل خم بخورد  این موضوع باعث میشود در هنگام وزش بادهای شدید و رق ها ی گالوانیزه تکان نخورد و ایجاد سروصدا نکنند

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع بشه و از تجربه های ما استفاده ی لازم را ببرید 

09154067228 تلفن سفارشات 

نظر بدهید

محصولات مرتبط