این نوع حروف برجسته جنس ورق روی کار ورق استیل یک دهم میباشد . یک دهم میزان ضمخامت ورق استیل است که از یک دهم نازک تر هم موجود است اما در حروف های ریز قابل استفاده است زیرا بدلیل نازک بودن ورق اگر در حروف های بزرگ اجرا شود موج بر روی سطح حروف ایجاد میکند

اشتراک گذاری:

این نوع حروف برجسته جنس ورق روی کار ورق استیل یک دهم میباشد . یک دهم میزان ضمخامت ورق استیل است که از یک دهم نازک تر هم موجود است اما در حروف های ریز قابل استفاده است زیرا بدلیل نازک بودن ورق اگر در حروف های بزرگ اجرا شود موج بر روی سطح حروف ایجاد میکند .

حروف فوق بدون نور میباشد و صرفا جهت زیبایی و تزیینات و برای مکانهایی که نور دار بودن حروف اهمیتی ندارد پیشنهاد میشود زیرا بدلیل بدون نور بودن حروف در شب دید کافی ندارد. اما در روز به دلیل استیل بودن سطح روی حروف دید بسیار خیره کننده دارد و براقی حروف در روز مانند آینه ای بر روی سطح حروف اجرا میشود و با تابش نور خورشید بر روی سطح آن جلوه خیره کننده ای دارد.

این نوع حروف با بقیه حروف های استیل  دیگر فرق میکند . درست است جنس صفحه ی حروف استیل است اما بدلیل اینکه لبه ی دور حروف لبه ی فلزی است نمیتوان آنرا حروف استیل خواند و در اصل این نوع حروف ترکیب استیل و فلز است .

از دیگر تفاوت های این حروف با استیل های دیگر میزان برجستگی آن از سطح کار است .حروف های استیل معمولا 2  الی 3 سانتی متر لبه ی برجسته دارند اما در این حروف 9 الی 12 سانتی متر لبه ی برجسته اجرا میشود .

این نوع حروف تنها حروفی است که  میتوان لبه ی آنرا بصورت سه بعدی  و زاویه دار لبه کاری کرد و با اجرای این نوع لبه در حروف. شما دارای حروفی خاص و کمیاب میشوید که خیلی به ندرت به چشم میخورد.

رنگ استیل در دو رنگ استیل نقره ای و  استیل طلایی قابل تغییر است و رنگ و اندازه ی برجستگی لبه ی حروف محدودیتی ندارد. 

برای مشاوره در انتخاب نوع حروف موردن نظر با کارشناسان ما تماس بگیرید و طبق تجربه با توجه به محیط و دیزاین شما بهترین و پر بازده ترین حروف را به شما معرفی خواهیم کرد.

09154067228-09358652679-05137260253

نظر بدهید

محصولات مرتبط