حروف استیل مات همانطور که از اسمش پیداس از ورق استیل مات تشکیل شده است و جنس بدنه ی آن و لبه های دور حروف تماما استیل است .

اشتراک گذاری:

حروف استیل مات همانطور که از اسمش پیداس از ورق استیل مات تشکیل شده است و جنس بدنه ی آن و لبه های دور حروف تماما استیل است .

این نوع حروف برجسته بسیار شبیه به حروف استیل پشت نور با پلکسی است با این تفاوت که پشت این نوع حروف ورق پلکسی کار نمیشود و به همین دلیل قیمت این حروف از حروف استیل پشت نور با پلکسی کمتر است.

تفاوت این نوع حروف از لحاظ ظاهری با استیل پشت نور با پلکسی در نصب حروف است .در استیل پشت نور با پلکسی پایه های نصب کلمات در پشت حروف قرار میگیرد و از روبه رو قابل مشاهده نیست و در این نوع حروف همانطور که در عکس مشاهده میکنید پایه ها دور حروف جوش میخورد و از رو به رو قابل مشاهده است .

تفاوت دیگر این نوع حروف با حروف پشت نور با پلکسی در پخش نور حروف است .این نوع حروف به دلیل نداشتن ورق  پلکسی  پشت حروف نور پشت کار را بصورت کامل پخش نمیکند و برای  نصب رو نماهای کامپوزیت براق و یا سنگ براق پیشنهاد نمیشود چون نور لامپ های کار شده در پشت حروف ها پخش نمیشود و حالت آینه ای نما باعث میشود نور پشت نقطه نقطه نمایان شود و زیبایی کار را بگیرد.

پیشنهاد ما این است که این حروف را بر روی نمای چوب و یا سنگ های آنتیک و مات اجرا کنید زیرا در اینطور نما ها نور این نوع حروف نقطه نقطه نمیشود.

اگر این مدل حروف را پسند کردید و نمای کار شما کامپوزیت براق یا سنگ براق است پیشنهاد ما به شما این است که این نوع حروف را با پلکسی سفارش دهید زیرا با قرار گرفتن ورق پلکسی پشت این نوع حروف باعث میشود نور پشت حروف پخش شود و از حالت نقطه ای شدن خارج شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در انتخاب حروف برجسته با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

05137260253

09358652679

نظر بدهید

محصولات مرتبط