سفارش تابلو چلنیوم در مشهد در اسرع وقت با پانزده سال گارانتی کتبی
با بیش از ده سال سابقه ی درخشان در صنعت تابلو سازی و انجام همکاری با مراکز دولتی و کارخانه جات
مجهز به کادری مجرب و متعهد و جدیدترین دستگاه های صنعتی
جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید:
09154067228
09358652679

اشتراک گذاری:

سفارش تابلو چلنیوم در مشهد با قراردادنامه کتبی و استاندارد های الکترونیکی

گروه تابلوسازی رسانه با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان در صنعت تابلوسازی و مجرب به اکیپ با تجربه و مجهز به دستگاههای به روز صنعت تابلوسازی آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت و فوری با گارانتی 15 ساله و قیمتی مناسب به شما عزیزان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلوهای چلنیوم مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

و برای ثبت سفارش و دریافت طراحی رایگان با شماره 09154067228 تماس حاصل فرمایید.

چلنیوم چیست؟✅

چلنیوم به حروف برجسته ای گفته میشود که سطح روی آن از جنس پلکسی  سه میل که در رنگ های مختلفی موجود است و لبه ی دور حروف از ورق های آلمینیوم نرم  در رنگ های مختلف که قابلیت انعطاف پذیری  و خم کاری دارد. لبه های چلنیوم در حال حاضر در طرح های متنوعی در حال تولید است سال های اخیر فقط لبه های ساده و بدون طرح با عرض های هفت سانت و نه سانت روانه ی بازار بود اما حال خوشبختانه لبه های طرح دار و روز به روز در طرح های جدید و پر طرفدار وارد بازار میشود که توجه مخاطبین  را به خود جلب کرده است.از پر طرف دار ترین طرح های لبه ی چلنیوم میتوان به لبه ی چلنیوم با طرح سنتی اشاره کرد که بر روی  این نوع لبه  سرتاسر طرح سنتی با دستگاه پانچ شده و هنگام اجرا ی این نوع لبه در کنار حروف برجسته از بغل آن نور خارج میشود و فردی که در حال عبور باشد شکست نوری زیبا از  بغل حروف توجه آنرا جلب میکند. از جمله طرح های معروف دیگر لبه ی چنلیوم میتوان به طرح های لوتوس و ترافیک اشاره کرد که هر کدارم زیبایی خاص خود را دارد.

تابلو چنلیوم کارواش خیابان هاشمیه مشهد

با ما همراه باشید تا در ادامه با مدل های مختلف تابلو ی چلنیوم و علت تفاوت قیمت آنها آشنا شوید.

قیمت تابلو چلنیوم:✅

قیمت تابلوهای چلنیوم بصورت متر محیط حساب میشود به عنوان مثال کلمه ی لول دور تا دور حروف چلنیوم محاسبه میشود ضرب در قیمت واحد میشود اما باید بدانید که تابلوهای چلنیوم باهم تفاوت قیمت بسیاری دارند و این تفاوت قیمت  به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین عوامل آن که در قیمت تابلو چلنیوم بسیار تاثیر دارد قطر قلم نوشته حروف است به طوری که حروف چنلیوم با قطر قلم بیست سانت قیمت نسبتا بیشتری  نسبت به حروف چلنیوم با قطر قلم ده سانت دلیل این اختلاف این است که حروف چلنیومی که قطر قلم آن پهن است جنس بیشتری مصرف میکند و متراژ کمتری میبرد بطوری که مقدار لامپ داخل حروف سه برابر چلنیوم با قطر قلم ده سانت است.

اما  فقط قطر قلم در  قیمت حروف چلنیوم موثر نیست عواملی همچون فونت خط و طول حروف و متریال مصرفی  هم هست که در قیمت حروف چلنیوم تاثیر زیادی دارند که یکی دیگر از مهمترین عوامل متاثر در قیمت تابلو چلنیوم را میتوان به متریال حروف چلنیوم اشاره کرد. قیمت تابلو های چلنیوم به دلیل استفاده ی متفاوت متریال با هم متفاوت است دلیل اصلی این تفاوت قیمت درجه یک و یا دو بودن جنس نیست دلیل اصلی تفاوت قیمت در تهیه ی اقلام مورد استفاده در تابلو های متفاوت است.

انواع تابلو چلنیوم:✅

حروف های چلنیوم مدل های مختلفی دارد و اختلاف بین این مدل ها در قیمت آنها نقش بسیار زیادی دارند .

در ادامه شما را به نام های مختلف تابلو های چلنیوم و تفاوت بین آنها آشنا میکنیم.

مدل های مختلف تابلو  چلنیوم:

چلنیوم الماسی

چلنیوم کریستالی

چلنیوم دوبل استیکر

چلنیوم دوبل پلکسی

چلنیوم ساده

چلنیوم دوبل رفلکس

چلنیوم چاپی

چلنیوم هفت رنگ یا همان rgb

 چلنیوم لبه پانچی

و ... اشاره کرد که هر متریال با استفاده از اجناس مورد استفاده داخل حروف قیمت متفاوتی دارد . بطوری که چلنیوم ساده از همه ارزان قیمت تر است و چلنیوم الماسی به دیل لیزر شدن سطح پلکسی با دستگاه لیزر و تایمی که دستگاه لیزر برای سوراخ کاری سطح پلکسی  می برد قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد.

چلنیوم کریستالی به دلیل اضافه شدن کریستال داخل حروف قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد.

چلنیوم دوبل استیکر به دلیل اضافه شدن استیکر بر روی سطح پلکسی قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد.

چلنیوم دوبل رفلکس به دلیل اضافه شدن ورق رفلکس که پشت آن جیوه کار میشود و دقیقا حالت آینه ای بسیار شفاف و رنگی دارد قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد.

چلنیوم چاپی به دلیل  چاپ یو وی که بر روی سطح پلکسی انجام می شود قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد و چلنیوم هفت رنگ یا همان RGB  به دلیل استفاده شدن بلوکه ی هفت رنگ داخل حروف و عوض شدن رنگ حروف در حالت های مختلف قیمت بیشتری نسبت به چلنیوم ساده دارد. به همین ترتیب هر متریالی که به حروف اضافه شود قیمت آن افزایش پیدا میکند.

عواملی همچون کیفیت لامپ داخل حروف چلنیوم و ضخامت ورق در قیمت حروف چلنیوم تاثیر بسیار زیادی دارد که توصیه میکنیم به خاطر این دو مورد سمت قیمت مناسب تر نروید تا متضرر نشوید.

انواع تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم طلایی:✅

تابلو چلنیوم تک ورق لبه طلایی ساده یکی از پر مصرف ترین و قیمت مناسب ترین تابلو چلنیومی است که مششتریان بسیاری از آن استقبال می کنند و دلیل قیمت مناسب آن متریال قیمت مناسب داخل آن است نه این که بگوییم جنس آن نا مرغوب است .خیر . این نوع تابلو چلنیوم نسبت به مدل های طرح دار که داخل آنها کریستال ریخته میشود و یا صفحه ی پاکسی یا لبه ی چلنیوم پانچ میشود قیمت مناسب تری دارد زیرا هزینه های مثل لیزر و چاپ  رو سطح حروف از آن کسر میشود و اغلب برای مشاغل صنعتی و عامیانه از آن استفاده می شود.

اما اگر شغلی خاص دارید و تابلویی خاص مد نظر شماست میتواند مدل های طرح داری مثل الماسی و کریستالی و.... را انتخاب کنید.

در ادامه با مدل های چلنیوم به روز و مدرن آشنا شوید.

تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم الماسی:✅

 به حروف های چلنیوم که پلکسی آن با دستگاه لیزر پانچ میشود چلنیوم الماسی یا پانچی گفته میشود.

این نوع چلنیوم که در آن تنوع های زیادی میشود در آن ایجاد کرد حال یکی از پر طرفدارترین نوع تابلو های چلنیوم است.

برش هایی که دستگاه لیزر بصورت پانج در کنار هم بر روی پلکسی روی حروف ایجاد میکند باعث میشود نور یک عدد  SMD از داخل پانچ ایجاد شده بر روی پلکسی عبور کند و این عبور نور در تعداد زیاد (پانچ های چیده شده در کنار هم) باعث میشود حروف چلنیوم جلوه ای مانند الماس مخصوصا در حال حرکت  به خود بگیرد.

تنوع هایی که میشود در این نوع تابلو ایجاد کرد به عنوان مثال پلکسی روی حروف قرمز و SMD داخل حروف سفید و یا ترکیب رنگ های بسیار زیاد دیگر است.

و اما یکی از مهم ترین دلیل زیبایی حروف چلنیوم الماسی فاصله ی بین پانچ ها و قطر هر دانه پانچ است که حروف را زیبا نشان میدهد و میتوان گفت یکی از تخصصی ترین مرحله ی ساخت این نوع تابلو رعایت کردن همین مورد است.

گاها تابلو های داخل سطح شهر دیده شده که فاصله ی بین پانچ ها و یا قطر آنها آنقدر زیاد بوده که  smd داخل حروف کاملا نمایان بوده و جلوه ی الماسی بودن خود را از دست داده است.

گروه تابلو سازی رسانه در این مورد آزمون و خطاهای بسیاری انجام داده و همانطور که در تصویر این بالا مشاهده میکنید نتیجه ی مطلوبی را بدست آورده است برای داشتن تابلو ی الماسی  زیبا میتوانید به گروه تابلو سازی رسانه اعتماد کنید.

تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم کریستالی:✅

حروف های چلنیومی که پلکسی روی آن شفاف و داخل آن با کریستال پوشیده میشود را چلنیوم کریستالی میگویند که در اصل  کریستال ها باعث شکست نور و درخشندگی چشم نوازی داخل حروف میشوند. 

چلنیوم  کریستالی شباهت بسیار زیادی به چلنیوم الماسی دارد اما باید گفت چلنیوم کریستالی چشم نواز تر و جدید تر است و به دلیل پانچ نشدن پلکسی روی حروف  گردوغبار داخل حروف نمیرود و این مورد باعث شده است چلنیوم کریستالی یک امتیاز بیشتر از چنلیوم الماسی داشته باشد.

چلنیوم کریستالی را میتوان در انواع مختلف ساخت و طبق نظر  مشتری  میتوان رنگ پلکسی آن را با رنگ دلخواه ساخت و smd داخل حروف را متضاد رنگ پلکسی  اجرا کرد.

در حال حاضر کریستال در سه نوع کریستال شکسته و کریستال مکعبی و کریستال مثلثی با رنگ های فانتزی  قابل اجرا است.

و با توجه به نظر مشتری می توان کریستال ها را داخل حروف و بیرون از حروف اجرا کرد که البته پیشنهاد ما این است که کریستال داخل حروف چسبیده شود زیرا اگر کریستال بیرون از حروف اجرا شود به مرور زمان لا به لای کریستال ها گردوغبار خواهد گرفت و به دلیل نا مسطح بود سطح آن تمیز کاری آن دشوار میباشد.

همانطور که در بالا خواندید سطح پلکسی روی حروف چلنیوم باید شفاف باشد تا کریستال ها قابل روئیت باشند. ورق های شفاف در دو نوع شفاف بی رنگ و شفاف رنگی(ترنس) موجود میباشد مشتری با توجه به سلیقه ی خود  حق انتخاب بین این دو نوع ورق را دارد اما ما توصیه میکنیم ورق شفاف رنگی را انتخاب نمایید زیرا ورق شفاف رنگی در روز دید بیشتری دارد مخصوصا وقتی که تابلو خاموش است ورق شفاف رنگی خواناتر به نظر می رسد و برای پخش نور بسیار عالی تر است و نور داخل حروف را بصورت کامل پخش میکند و از لکه دار شدن سطح حروف جلوگیری میکند.

بعد از سطح حروف که پلکسی است میرسیم به متریال اصلی این حروف که کریستال است .کریستال ها در انواع مختلف رنگی و شفاف و شکسته و مکعب موجود است که هر کدام برای حروفی مناسب است اما پیشنهاد ما به شما عزیزان کریستال شکسته است زیرا هدف از اجرای این حروف ایجاد شکست نور بر سطح حروف است و هر چه این کریستال ها نا منظم تر در کنار هم قرار بگیرند شکست نور بیشتری ایجاد میشود و در حروف هایی که کریستال مکعب اجرا میشود شکست نور کمتری ایجاد میشود و کریستال ها منظم در کنار هم قرار میگیرند و ظاهری مصنوعی ایجاد میکنند.

تابلو چلنیوم کریستالی

تابلو چلنیوم پلکسی دوبل:

چلنیوم دوبل پلکسی به حروف های برجسته ای گفته میشود که از دو عدد پلکسی ساخته میشود و اغلب این حروف ها دارای دو رنگ متفاوت است. به عنوان مثال پلکسی زیرین سفید و پلکسی روی حروف قرمز که این ترکیب باعث میشود حروف شما هم به رنگ قرمز روشن شود هم سفید با این تفاوت که متن حروف شما قرمز است و دوره رنگ قرمز یک حاشیه ی رنگ سفید روشن میشود.

از جمله مزایای این نوع حروف باید اشاره کنیم به اجرای این سبک چلنیوم در ابعاد ریز که با ایجاد سایه ی بیرونی به حروف قطر آن پهن میشود.

دومین مزیت درشت تر شدن و خواناتر شدن حروف است .

البته نا گفته نماند که این کانتور یا سایه ی ایجاد شده با توجه به اندازه ی حروف توسط تابلوساز مشخص میشود  که معمولا از 5 میل شروع میشود تا 3 ای 4 سانتی متر که این اندازه ها برای حروف های درشت است .

این نوع حروف برجسته بسیار شبیه به حروف دوبل استیکر است با این تفاوت که حروف دوبل استیکر همانطور که از اسمش مشخص میشود رنگ  روی حروف از استیکر است و سطح استیکر صاف و بدون برجستگی است اما این نوع حروف که با پلکسی دوبل میشود رنگ روی آن به اندازه ی قطر پلکسی  سه میل برجسته میشود و حالت گلس و براق دارد.

از دیگر مزایای این حروف میتوان به ایجاد و ترکیب دو رنگ تضاد در حروف اشاره کرد که این امر سبب میشود تا چشم مخاطب را بسوی خود خیره کند و نظر هر فردی را بسوی خود جلب کند . رنگ های متضاد که در اجرای حروف بسیار چشمگیر میشود  هر چند که ترکیب رنگ ها با توجه به میل مشتری و انتخاب در تنوع رنگ  بسیار است اما با انتخاب این نمونه های جذاب از رنگ ها میتوانید تابلو یی پرمخاطب داشته باشید تا به آسانی کالا و  شغل وبرند خود را به عموم مردم معرفی کند .

تابلو چلنیوم دوبل

 تابلو چلنیوم فول کالر:✅

 این دسته از تابلو های چلنیوم رنگ آن متغیر است و به رنگ دلخواه تنظیم میشود و این یکی از بزرگترین مزایای ساخت این نوع تابلو است یعنی هم میتوانید آنرا دائما در حال تغییر رنگ تنظیم کنید و هم میتوانید نور آنرا روی یک رنگ ثابت کنید .

چلنیوم RGB یا بهتر بگیم هفت رنگ

این نوع چلنیوم  تمامی متریال اجرای شده در آن مثل بقیه ی حروف های چلنیوم می باشد اما تنها چیزی که آن را متفاوت ساخته و از بقیه ی حروف های چلنیوم جدا ساخته نوع SMD (لامپ) داخل حروف است که بجای لامپ SMD تک رنگ در این نوع حروف از لامپ SMD RGB استفاده میشود و با قرار گرفتن فلاشر  تابلو شروع به ترکیب رنگ های داخل SMD میکند و همانطور که در بالا گفته شد به هر رنگی که مد نظر شماست تنظیم میشود و همیشه تابلویی متنوع و با رنگ دلخواه خود دارید.

با قرار گرفتن درایور RGB  در تابلو جدا از تنظیم رنگ تابلو شما میتوانید از راه دور تابلوی خود را خاموش روش کنید و یا سرعت  آنرا کم و زیاد کنید و حتی میتوانید نور انرا کم و زیاد کنید .

تابلو چلنیوم فول کالر

اجهت کسب اطلاعات بیشتر کادر های مربوطه را لمس کنید.
لطفا جهت استعلام قیمت و سفارش بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

 

نظر بدهید

محصولات مرتبط