حروف چنلیوم دوبل مولتی استایل به حروف های چنلیومی گفته میشود که بر روی ورق پلکسی یک ورق دیگر با اندازه ی کوچکتر چسبیده میشود و سطح حروف را دو رنگ نشان میدهد .

اشتراک گذاری:

حروف چنلیوم دوبل مولتی استایل  به حروف های چنلیومی گفته میشود که بر روی ورق پلکسی یک ورق دیگر با اندازه ی کوچکتر چسبیده میشود و سطح حروف را دو رنگ نشان میدهد .

این نوع حروف که ورق مولتی استایل آن در سه رنگ نقره ای و طلایی و مسی موجود است را میتوان با لبه های هم رنگ ورق مولتی استایل اجرا کرد که با وجود این  هماهنگی رنگی در ورق روی کار و لبه ی دور کار نمایی جذاب و خیره کننده برای شما به ارمغان می آورد . 

سایه ی دور این حروف که روشن میشود را میتوان در سایز های مختلف اجرا کرد از نیم سانت الی 2 سانتی متر که این میزان تغییر در سایه ی دور حروف بستگی دارد به اندازه و قطر قلم حروف .

نور و پلکسی زیر کار که روشن میشود را میتوان طبق نظر شما در رنگ های مختلفی اجرا کرد حتی هفت رنگ هم میتوانید انتخاب کنید که این نوع انتخاب در رنگ بندی با توجه به سبک کار شما انتخاب میشود به عنوان مثال برای اجراهای کلاسیک ترکیب رنگ لبه و مولتی استایل نقره ای با پلکسی و اس ام دی سفید یخی بسیار زیبا میشود.

برای مشاوره در مورد تابلو های تبلیغاتی با شماره های 

09154067228

09358652679

05137260253 

تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید

محصولات مرتبط