برای اطلاع از قیمت نما پولکی و روش ساخت و رنگ بندی و زمان ارسال به سراسر کشور متن تابلو پولکی همین سایت را مطالعه فرمایید.(مدت زمان مطالعه 2 دقیقه)

اشتراک گذاری:

لطفا قبل از تماس متن بلاگ را کامل بخوانید (مدت زمان مطالعه 2 دقیقه)و در صورت هرگونه ابهامات با کارشناس فروش تماس بگیرید.

مدت زمان ساخت:

دو روز کاری

قیمت:

قیمت این نوع نما با توجه با زیر کار متفاوت است 

قیمت با  زیر کار پروفیل آهن یا ورق گالوانیزه هر متر مربع 12/000/000

قیمت هر ماژول تک بدون زیر کار 44/000

همچنین شما میتوانید ماژول پولکی خود را بر روی تابلو های بنر و فلکسی خود بچسبانید و اگر نماهایی از قبیل نما چوب یا کامپوزیت دارید به راحتی روی نمای فوق پیچ میشود.

ابعاد هر ماژول فقط و فقط 30 سانتی متر در 30 سانتی متر است بصورت مربعی شکل است و قابل تغییر  یا دایره ای شکل نمی باشد .

جنس پولک ها از طلق های رنگی مقاوم در مقابل نور آفتاب و دمای محیط است ابعاد هر عدد پولک مربعی شکل سه سانتی متر در سه سانتی متر است و شکل دایره ای (به قطر سه سانتی متر) است و اشکال دیگر یا قطر های دیگر قابل ساخت و اجرا نیست.

تنوع در رنگ پولک ها در قیمت تاثیری ندارد.

ارسال به سراسر کشور نهایتا 3 روز کاری است.هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری میباشد و تعداد بالای 200 عدد هزینه ی ارسال رایگان میباشد.

نمای پولکی چیست؟

نمای پولکی به ماژول های 30*30 گفته میشود که ماژول آن از جنس پلاستیک فشرده میباشند و از روی سطح آن پایه های سر گردی بیرون آمده است که پولک ها بر روی آنها سوار میشوند.

با توجه به تنوع سلیقه ی هر فرد میتوان این ماژول ها را با رنگ های متفاوت در کنار هم بر روی تابلو قرار داد و سطح تابلو را بصورت شطرنجی به عنوان مثال(یک ماژول طلایی یک ماژول مشکی) در کنار هم قرار داد تا سطح زمینه ی تابلو متفاوت باشد.

 

این نوع نما نیاز به یک زیر کاری با سطح صاف دارد که ماژول ها را بصورت منظم در کنار هم قرار دهند و این زیر کار میتواند نمای کامپوزیت و یا چوب -بنر-فلکس و یا فرم آهن باشد .با توجه به ابعاد تابلو هر چقدر بزرگ تر باشد بهتر است زیر کار آنرا مستحکم تر انتخاب کرد.

تنوع رنگ این نوع نما  در ماژول نمونه نشان داده شده است و یا با جستوجو در قسمت محصولات همین سایت میتوانید ماژول نمونه را ببینید و رنگ های مختلف آنرا را انتخاب کنید.

مزایا:

یکی از مهمترین مزایای نمای پولکی میتوان به درخشندگی اشاره کرد .به عنوان مثال وقتی این نوع تابلو در معرض وزش باد قرار میگیرد پولک های قرار گرفته بر روی آن شروع به تکان خوردن میکنند و این امر باعث ایجاد جلوه ی بسیار درخشان و مجذوب کننده میشود.

موارد استفاده:

این نوع نما بیشتر برای زیر کار تابلو های تبلیغاتی و یا کادر دور تابلو استفاده میشود و بهتر است آنرا در جایی نصب کرد که در معرض وزش باد قرار داشته باشد تا با وزش باد پولک ها به حرکت در آمده و جلوه ای چشم نواز به تابلو ی شما بدهد.

اما این تابلو را در جاهای مختلف از جمله داخل پاساژ و یا داخل دفتر کار از آن استفاده کرد با این تفاوت که در این مکان ها وزش باد نیست و پولک ها ثابت هستند.

برای مشاوره در انتخاب تابلوی تبلیغاتی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

نظر بدهید

محصولات مرتبط