توضیحات نمای پولکی

توضیحات نمای پولکی

نمای پولکی به ماژول های مربع 30*30 گفته میشود که در کنار هم قرار میگیرند و به عنوان تابلو و یا تزئینات تابلو از آن استفاده میکنند برای بیشتر دانستن در مورد نمای پولکی متن زیر را مطالعه کنید.

دوشنبه 8 مهر 1398
22

نمای پولکی چیست؟

نمای پولکی به ماژول های 30*30 گفته میشود که از جنس پلاستیک فشرده میباشند و از روی سطح آن پایه های سر گردی بیرون آمده است که پولک ها بر روی آنها سوار میشوند.

با توجه به تنوع سلیقه ی هر فرد میتوان این ماژول ها را با رنگ های متفاوت در کنار هم بر روی تابلو قرار داد و سطح تابلو را بصورت شطرنجی به عنوان مثال(یک ماژول طلایی یک ماژول مشکی) در کنار هم قرار داد تا سطح زمینه ی تابلو متفاوت باشد.

این نوع نما نیاز به یک زیر کاری با سطح صاف دارد که ماژول ها را بصورت منظم در کنار هم قرار دهند و این زیر کار میتواند نمای کامپوزیت و یا چوب -بنر-فلکس و یا فرم آهن باشد .با توجه به ابعاد تابلو هر چقدر بزرگ تر باشد بهتر است زیر کار آنرا مستحکم تر انتخاب کرد و قیمت این نوع نما بستگی به نوع زیر کار متفاوت است.

تنوع رنگ این نوع نما  در ماژول نمونه نشان داده شده است و یا با جستوجو در قسمت محصولات همین سایت میتوانید ماژول نمونه را ببینید و رنگ های مختلف آنرا را انتخاب کنید.

موارد استفاده:

این نوع نما بیشتر برای زیر کار تابلو های تبلیغاتی و یا کادر دور تابلو استفاده میشود و بهتر است آنرا در جایی نصب کرد که در معرض وزش باد قرار داشته باشد تا با وزش باد پولک ها به حرکت در آمده و جلوه ای چشم نواز به تابلو ی شما بدهد.

اما این تابلو را در جاهای مختلف از جمله داخل پاساژ و یا داخل دفتر کار از آن استفاده کرد با این تفاوت که در این مکان ها وزش باد نیست و پولک ها ثابت هستند.

برای مشاوره در انتخاب تابلوی تبلیغاتی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

نظر بدهید