توضیحات نمای پولکی

توضیحات نمای پولکی

جهت آگاهی از قیمت نما پولکی و مدت زمان ارسال . روش ساخت و ابعاد و رنگ بندی و تمام توضیحات کامل در مورد تابلوهای پولکی متن زیر را بخوانید.

دوشنبه 26 خرداد 1399
934

لطفا قبل از تماس متن بلاگ را کامل بخوانید و در صورت هرگونه ابهامات با کارشناس فروش تماس بگیرید.

مدت زمان ساخت:

دو روز کاری

قیمت:

قیمت این نوع نما با توجه با زیر کار متفاوت است 

قیمت با  زیر کار پروفیل آهن هر متر مربع 400/000 

قیمت با زیر کار بنر هر متر مربع  350/000

قیمت هر ماژول تک بدون زیر کار 30/000

ابعاد هر ماژول فقط و فقط 30 سانتی متر در 30 سانتی متر است و قابل تغییر نمی باشد

تنوع در رنگ پولک ها در قیمت تاثیری ندارد.

ارسال به سراسر کشور نهایتا 3 روزه .هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری

نمای پولکی چیست؟

نمای پولکی به ماژول های 30*30 گفته میشود که از جنس پلاستیک فشرده میباشند و از روی سطح آن پایه های سر گردی بیرون آمده است که پولک ها بر روی آنها سوار میشوند.

با توجه به تنوع سلیقه ی هر فرد میتوان این ماژول ها را با رنگ های متفاوت در کنار هم بر روی تابلو قرار داد و سطح تابلو را بصورت شطرنجی به عنوان مثال(یک ماژول طلایی یک ماژول مشکی) در کنار هم قرار داد تا سطح زمینه ی تابلو متفاوت باشد.

 

این نوع نما نیاز به یک زیر کاری با سطح صاف دارد که ماژول ها را بصورت منظم در کنار هم قرار دهند و این زیر کار میتواند نمای کامپوزیت و یا چوب -بنر-فلکس و یا فرم آهن باشد .با توجه به ابعاد تابلو هر چقدر بزرگ تر باشد بهتر است زیر کار آنرا مستحکم تر انتخاب کرد و قیمت این نوع نما بستگی به نوع زیر کار متفاوت است.

تنوع رنگ این نوع نما  در ماژول نمونه نشان داده شده است و یا با جستوجو در قسمت محصولات همین سایت میتوانید ماژول نمونه را ببینید و رنگ های مختلف آنرا را انتخاب کنید.

مزایا:

یکی از مهمترین مزایای نمای پولکی میتوان به درخشندگی اشاره کرد .به عنوان مثال وقتی این نوع تابلو در معرض وزش باد قرار میگیرد پولک های قرار گرفته بر روی آن شروع به تکان خوردن میکنند و این امر باعث ایجاد جلوه ی بسیار درخشان و مجذوب کننده میشود.

موارد استفاده:

این نوع نما بیشتر برای زیر کار تابلو های تبلیغاتی و یا کادر دور تابلو استفاده میشود و بهتر است آنرا در جایی نصب کرد که در معرض وزش باد قرار داشته باشد تا با وزش باد پولک ها به حرکت در آمده و جلوه ای چشم نواز به تابلو ی شما بدهد.

اما این تابلو را در جاهای مختلف از جمله داخل پاساژ و یا داخل دفتر کار از آن استفاده کرد با این تفاوت که در این مکان ها وزش باد نیست و پولک ها ثابت هستند.

برای مشاوره در انتخاب تابلوی تبلیغاتی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

نظر بدهید