حروف لبه هندی

حروف لبه هندی

به حروفی که جنس لبه ی آن و جنس بدنه ی آن از پلکسی باشد و لبه ی پلکسی زیر سطح پلکسی لب به لب خم کاری شود حروف لبه هندی گفته میشود.

دوشنبه 7 فروردین 1402
27

 به حروفی که جنس لبه ی آن و جنس بدنه ی آن از پلکسی باشد و لبه ی پلکسی زیر سطح پلکسی لب به لب خم کاری شود حروف لبه هندی گفته میشود.

این نوع حروف شباهت بسیاری با حروف لبه پلکسی یا نئون پلاستیک و به عبارتی دیگر ال ای دی پلاست دارد اما یک تفاوت بسیار جزئی دارد که زیبایی کار را متمایز میکند و دید و جلوه ی خاصی به زیبایی حروف برجسته میدهد.

تفاوت جزعی که بین ال ای دی پلاست و لبه هندی وجود دارد این است که حروف ال ای دی پلاست لبه ی پلکسی که حروف با کمک آن برجسته میشود یک سر آن با دستگاه شیار زن به عمق دو میلی متر و پهنای سه میلی متر از بالاترین سطح پلکسی دو میلی متر به داخل شیار میخورد.

در حروف ال ای دی پلاست این شیار از سطح حروف دو میل به بیرون اضافه لبه کاری میشود و در حروف ال ای دی پلاست لبه ی حروف هیچ شیاری نمیخورد و لبه صاف به زیر سطح پلکسی لبه کاری میشود و این روش باعث میشود سطح پلکسی صاف و سیقل و بدون هیچ برآمدگیباشد .

زیبایی این حروف به لبه کاری ظریف و سطح پلکسی یکدست  است و این تفاوت جزئی نمایی متفاوت در اجرا به حروف برجسته می دهد.

مزایا: 

یکی از مهم ترین مزایای حروف لبه هندی میتوان به بغل نور بودن حروف اشاره کرد یعنی حروف از سمته لبه ی برجستگی خود هم نور عبور میدهد و این امر باعث میشود نقطه ی کور محل کسب حذف شود و تابلوی محل کار کاملا نورانی و در دید کامل باشد.

بسیاری این نوع حروف را با لبه پلکسی یا ال ای دی پلاست اشتباه میگیرند اما تفاوت های جزئی دارند که در بالا به آنها اشاره کرده ایم امیدارم این بلاگ برای شما مفید واقع شده باشد.

برای مشاوره در انتخاب تابلو و برآورد قیمت دقیق با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

نظر بدهید