چنلیوم دوبل استیکر

چنلیوم دوبل استیکر

به حروف های برجسته ی چنلیومی که روی ورق پلکسی استیکر چسبیده میشود و باعث ایجاد دو رنگ در سطح حروف میشود را چنلیوم دوبل استیکر میگویند.

دوشنبه 24 تیر 1398
3804

 به حروف های برجسته ی چنلیومی که روی ورق پلکسی استیکر چسبیده میشود و باعث ایجاد دو رنگ در سطح حروف میشود را چنلیوم دوبل استیکر میگویند.

این نوع از حروف های برجسته بدلیل تفاوت رنگی که بر روی سطح حروف میتوان اجرا کرد از طرفداران زیادی برخوردار است.

به عنوان مثال شما میتوانید بر روی اسم یک فروشگاه از چند رنگ متفاوت استیکر بر روی سطح ورق پلکسی چنلیوم استفاده کنید.

یکی از بهترن مزایای این نوع حروف برجسته که آنرا نصب به بقیه ی مدل های چنلیوم متفاوت ساخته است میتوان به ایجاد تغییر رنگ حروف بعد از چند مدت اشاره کرد.

به عنوان مثال شما امسال حروف چنلیوم سفارش میدهید که روی ورق پلکسی(سطح حروف) از دو رنگ سفید و قرمز استفاده شده است و سال بعد شما تصمیم دارید تنوعی در تابلوی خود بدهید  شما میتوانید استیکر چسبیده شده بر روی حروف را با استفاده از سشوار صنعتی جدا سازید و استیکر جدید با رنگ متنوع و جدید بچسبانید .

لازم به ذکر است  انجام این کار را  حتما به تابلوسازی ماهر بسپارید زیرا استیکر به راحتی از سطح حروف جدا نمیشود و حتما با وجود سشوار صنعتی باید جدا سازی شود در غیر اینصورت امکان شکستن پلکسی وجود دارد.

اگر تصمیم دارید در آینده این کار را انجام دهید حتما و حتما فایل کورل دراو برش پلکسی تابلوی خود را از تابلوساز سازنده دریافت کنید و نزد خود نگه دارید زیرا برای برش استیکر جدید حتما نیاز به همان فایل دارید و گمان نکنید که اگر با همان فونت و اندازه سفارش برش استیکر بدهید دقیقا اندازه ی حروف شما میشود قطعا تفاوت خواهد داشت.

برای مشاوره در انتخاب تابلو های تبلیغاتی خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09154067228

09358652679

05137260253

نظر بدهید