چنلیوم کریستالی

چنلیوم کریستالی

حروف های چنلیومی که پلکسی روی آن شفاف است و داخل آن کریستال چسبیده میشود را حروف کریستالی می نامند برای دانستن مطالب بیشتر در مورد چنلیوم کریستالی متن زیر را مطالعه فرمایید

دوشنبه 15 بهمن 1397
4433

حروف های چنلیومی که پلکسی روی آن شفاف و یا ترنس(پلکسی شفافی که رنگی می باشد) و داخل آن با کریستال پوشیده میشود و کریستال ها باعث شکست نور و درخشندگی چشم نوازی داخل حروف میشوند. 

چنلیوم کرستالی شباهت بسیار زیادی به چنلیوم الماسی دارد اما باید گفت چنلیوم کریستالی چشم نواز تر و جدید تر است و به دلیل پانچ نشدن پلکسی روی حروف بدلیل عدم نفوذ گردوغبار داخل حروف یک امتیاز بیشتر از چنلیوم الماسی دارد.

چنلیوم کریستالی را میتوان در انواع مختلف ساخت و طبق نظر  مشتری  میتوان رنگ پلکسی آن را با رنگ دلخواه ساخت و smd داخل حروف را متضاد رنگ پلکسی  اجرا کرد.

در حال حاضر کریستال در سه نوع کریستال شکسته و کریستال مکعبی و کریستال مثلثی با رنگ های فانتزی  قابل اجرا است.

و با توجه به نظر مشتری می توان کریستال ها را داخل حروف و بیرون از حروف اجرا کرد که البته پیشنهاد ما این است که کریستال داخل حروف چسبیده شود زیرا اگر کریستال بیرون از حروف اجرا شود به مرور زمان لا به لای کریستال ها گردوغبار خواهد گرفت و به دلیل نا مسطح بود سطح آن تمیز کاری آن دشوار میباشد.

نظر بدهید