بیلبورد

بیلبورد

بیلبورد چیست؟

بیلبورد به سازه های تبلیغاتی غول پیکری گفته میشود که جنس و متریال آن چاپ فلکسی با ضخامت بسیار بالایی است .

این نوع تابلو روش ساخت آن دقیقا مانند تابلو فلکسی است اما بهتر است که برای کشیدن چاپ بر روی پروفیل از کریپسی استفاده کرد زیرا استفاده از کریپسی باعث میشود استقامت چاپ در برابر پارگی و وزش باد شدید بیشتر شود.

نوع چاپ بیلبورد باید از جنس فلکس کره ای 13 انس ضخیم باشد تا در برابر وزش بادهای شدید مقاوم باشد .

این نوع تابلو در برابر آفتاب و باران مقاوم است و برای نصب راه اندازی نیاز به مجوز شهرداری دارد.

تفاوت بیلبورد با تابلو فلکسی:

متریال هر دو تابلو یکی است با این تفاوت که در بیلبورد به دلیل ابعاد بزرگ آن از آهن های ضخیم تر و قطور تری استفاده میشود و چاپ آن بر روی آهن بجای پرچ با کریپسی کشیده میشود.

برای نصب تابلو های بیلبورد به دلیل غول پیکر بودن تابلو نیاز به اخذ مجوز شهرداری و نصاب حرفه ای مرد تایید شهرداری باشد که دارای بیمه ی شخصی باشد که در هنگام کار در صورت اتفاقات ناگوار فرد بیمه باشد و مجوز فنی حرفه ای داشته باشد تا حرفه ای بودن کار مورد تایید باشد تا هنگام وزش بادهای شدید یا زمین لرزه های کوچک تابلو ی عظیم برای عموم مردم دچار سانحه نشود.

بنابراین دقت کنید که نصب بیلبورد امری جدی است و باید اصولی و فنی زیر نظر مهندسین سازه که سابقه کاری درخشان دارند نصب شود.

موارد استفاده:

موارد استفاده ی این نوع تابلو اغلب در جاده ها و بزرگراه ها است که محل نصب آنها بر روی پل های وسط بزرگراه و ورودی خیابان اصلی است و معمولا جهت استفاده اطلاع رسانی و برند سازی و جذب مخاطب بص.رت هدف مند استفاده میشود.

مزایا:

با استفاده از تابلو های بیلبورد به راحتی میتوانید محصول جدیدی را که عرضه بازار کرده اید به عموم معرفی نمایید و یا اگر قصد برند سازی یا اکران دارید بهترین راه حل برای رفع نیاز شما تابلو های بیلبورد است.

محاسبه ی قیمت:

قیمت تابلو های بیلبورد بر اساس متر مربع حساب میشود و به دلیل تاثیر چشمگیر آهن و چاپ فلکسی در قیمت این نوع تابلو و تغییر قیمت روزانه ی آهن تقاضا میشود قیمت به روز را بصورت تماس تلفنی از کارشناسان فروش ما بگیرید.

وارد بالا به ساخت تابلو بیلبورد اشاره کرد اما حال میخواهیم در مورد اجاره ی تابلو بیلبورد نکات مهم و روش محاسبه ی قیمت اجاره ی آنها را حساب کنیم .

معمولا مدت اجاره ی تابلو ها ی بیلبورد بصورت ماهیانه است اما گاهی بعضی از شرکت ها جلوتر چند ماهه اجاره میکنند .

برای محاسبه قیمت اجاره ی تابلو های بیلبورد عواملی چون مدت اجاره موقعیت مکانی تابلو بیلبورد و زمان مورد نظر در قیمت اجاره  تابلو بیلبورد بسیار تاثیر دارد.

برای رزرو تابلو . استعلام قیمت و اکران تابلو با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تماس:

09154067228

05137260253

09358652679

اشتراک گذاری:

نظر بدهید