سازنده ی حروف های برجسته ی مدرن

قیمت تابلو چنلیوم در مشهد

 
ادامه ...
تابلوسازی رسانه

تابلوسازی رسانه

ادامه ...

بلاگ

نئون فلکسی

نئون فلکسی

نئون فلکسی به تابلو های جدیدی گفته میشود که بسیار شبیه به نئون هستند اما جنس اصلی آنها مثل نئون از شیشه نیست و شبیه به شلنگ نوری است و قابلیت انعطاف پذیری دارد.

حروف لبه هندی

حروف لبه هندی

به حروفی که جنس لبه ی آن و جنس بدنه ی آن از پلکسی باشد و لبه ی پلکسی زیر سطح پلکسی لب به لب خم کاری شود حروف لبه هندی گفته میشود.

نمای چوبی

نمای چوبی

نمای چوب همانطور که از نامش پیداس از چوب ساخته میشود اما اینکه چوب از چه جنسی باشد مهم است و تفاوت قیمت بسیاری بین انواع چوب ها است برای دانستن اینکه چه نوع چوبی را برای تابلو استفاده کنید مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

علت خرابی تابلو

علت خرابی تابلو

10263

گاها به چشم میخورد که تابلو ی ال ای دی فروشگاهی افت نور کرده است یا لامپ های آن سوخته است اما دلیل آن مشخص نیست و مشتری یا فرد تابلوساز گمان میکند جنس مصرفی مقبول نبوده است اما این دیدگاه بسیار اشتباه است.برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

قیمت تابلو چنلیوم در مشهد

قیمت تابلو چنلیوم در مشهد

قیمت تابلوهای چنلیوم به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم ترین عوامل آن که در قیمت بسیار تاثیر دارد فونت خط و قطر قلم نوشته است به طوری که حروف چنلیوم با قطر قلم بیست سانت قیمت نسبتا بیشتری دارد نسبت به حروف چنلیوم با قطر قلم ده سانت دلیل این اختلاف این است که حروف چنلیومی که قطر قلم آن پهن است جنس بیشتری مصرف میکند

تاثیر متن تابلو

تاثیر متن تابلو

4692

از آنجایی که افراد در حین عبور و مرور از خیابان ها بطور عادت متن تابلو های تبلیغاتی را در ذهن خود مرور میکنند به این نتیجه رسیده ایم که متن تابلو تبلیغاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .(برای آگاهی بیشتر در این مورد و چند روش تبلیغاتی متن فوق را مطالعه فرمایید)

تابلوسازی رسانه

  • سازنده ی تابلوهای تبلیغاتی