فونت فارسی

فونت فارسی

 یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو های تبلیغاتی طراحی آن و انتخاب فونت است.

فونت و طراحی و داشتن سلیقه در اجرای حروف تاثیر بسیار زیادی در جلوه ی تابلو های تبلیغاتی و حروف های برجسته دارد.

بطور مثال شما قصد سفارش حروف برجسته دارید و متریال حروف برجسته ی خود را بهترین و به روز ترین متریال حروف های برجسته را انتخاب میکنید اما اگر فونتی که اتخاب میکنید فونتی ساده باشد قطعا تابلو ی شما و مخصوصا متریال حروف برجسته ی شما اصلا به چشم نخواهد آمد و تابلو ی چشمگیری نخواهید داشت .همین موضوع بطور بلعکس هم معنا دارد یعنی شما فونتی زیبا انتخاب میکنید و طراحی زیبایی برای اجرای حروف تایید میکنید و متریال حروف برجسته یئ خود را متریالی ساده انتخاب میکنید درسته که شما متریالی ساده انتخاب کردید اما طراحی و فونت شما باعث میشود تابلویی زیبا در اختیار داشته باشید.

اما  بهترین راهکار برای داشتن یک تابلو ی تبلیغاتی خوب و به یاد ماندنی ترکیبی از این دو گزینس یعنی فونت زیبا با طراحی حرفه ای و متریالی به روز و پر طرفدار اگر شما این دو گزینه را در کنار هم انتخاب کنید قطعا تابلو یی چشم نواز و یاد ماندنی خواهید داشت .

بر اساس تجربه پیشنهاد میکنیم فونت و متریال تابلو ی خود را مطابق با شغل  و حتی متن خود انتخاب کنید به یاد داشته باشید که حتی رنگ بندی تابلو هم حتی در زیبایی آن تاثیر خواهد داشت و هر رنگی به هر کلمه ای نمی آید.

قطعا شما برای داشتن تابلویی زیبا به فونتی چشم نواز و جذاب نیاز دارید  اما با تمام زیبایی فونت های کامپیوتری بازم هم تمایل دارید فونتی را برای تابلو اجرا کنید که کسی از آن فونت استفاده نکرده باشد و مختص و منحصر به خود شما باشد برای این کار طراحان تیم ما برای شما فونتی زیبا تایپو گرافی میکنند که به عنوان لوگو هم میتوانید از آن استفاده کنید و بر  روی کارت ویزیت ها و پاکت و ... هم از آن فونت به عنوان برند کسب و کار خود استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه ی ما به شما همین راه است زیرا شما با کم ترین هزینه لوگو سازی کرده اید و فونتی زیبا دارید و در کنار آن تابلویی منحصر به فرد و زیبا با فونتی کمیاب برای خود به ارمغان میاورید.

برای استفاده از تجربه ی چندین ساله ی ما و مشاوره رایگان در اجرای حروف های برجسته با شماره هاری09358652679-09154067228 تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید