چنلیوم رفلکسی

چنلیوم رفلکسی

معرفی:

چنلیوم رفلکسی به حروف های برجسته ی چنلیومی گفته میشود که بر روی سطح پلکسی حروف چنلیوم ورقی دیگر از جنس رفلکس با حاشیه ی کوچک ترچسبانده میشود بطوری که دور تا دور ورق رفلکس حاشیه ای یک سانتی متری روشن میشود .

رفلکس نوعی ورق براقی که است که به دلیل جیوه ای که پشت آن کار شده با آینه از لحاظ ظاهری هیچ تفوتی ندارد بجز جنس بدنه ی آن که از جنس پلکسی است .

رفلکس در دو رنگ نقره ای و براق موجود است و در حال حاضر با برند های مختلفی روانه ی بازار شده است و بهترین و مرغوب ترین برند آن چوچن است که در برابر تابش نور آفتاب و برف و باران امتحان خود را پس داده و مقاوم است.

مزایای چنلیوم رفلکسی:

چنلیوم رفلکسی به دلیل ورق با کیفیت رفلکسی که بر سطح روی آن  چسبیده میشود جلوه ی بسیار زیبایی به خود اختصاص میدهد بطوری که در طول روز زمانی که تابلو ی شما خاموش است با تابش نور خورشید ورق رفلکس شما انعکاس طلایی رنگی پس میدهد که چشم هر مخاطبی را به سوی خود خیره میکند.

معایب ورق رفلکس:

یکی از مهم ترین معایب تابلو های دوبل رفلکس شکننده بودن آن است ورق های رفلکس با قطر دو میلی متر هستند که پشت آنها جیوه کار شده و بسیار ترد و شکننده هستند و برای حمل و نقل و جابه جایی آن باید بسیار بیشتر احتیاط کرد.

از جمله موارد منع استفاده از رفلکس جاهایی است که چسب ام دی اف استفاده میشود به این دلیل منع شده است که با اولین برخورد چسب ام دی اف به آن ترک میکند و میشکند و برای برش هم مثل بقیه ی ورق ها مثل ورق پلکسی نمیباشد زیرا ورق پلکسی با اره های عمود بر هم برش داده میشود اما ورق های رفلکس چنین قابلیتی ندارند و زیر فشار تیغ اره ممکن است بسیار شکننده باشد

ترجیه میدهیم چنلیوم های دوبل رفلکس را در فضاهایی استفاده کنید که تابش کمتری از نور خورشید داشته باشد.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید