نمای بنر جایگزین کامپوزیت

نمای بنر جایگزین کامپوزیت

گاهی مشتری به دلیل استیجاری بودن محل کار خود و یا امکان جابه جایی محل کار درتصمیم گیری سفارش نمای کامپوزیت دچار مشکل میشود. اگروه تابلوسازی رسانه برای حل این مشکل مشتری راه حلی آسان و کاملا به صرفه پیشنهاد دارد

دوشنبه 8 بهمن 1397
4136

 اول از همه لازم به ذکر است که این مسئله فقط برای مستاجرین صدق میکند و اگر خودتان صاحب ملک تجاری هستید حتما و حتما پیشنهاد ما اجرای نمای کامپوزیت است زیرا دارای عمر بالا و زیبایی منحصر به خود را دارد و نمای  بنر فقط برای افرادی مناسب است که دائم در حال نقل مکان هستند.

گاهی مشتری به دلیل استیجاری بودن محل کار خود و یا امکان جابه جایی محل کار درتصمیم گیری  سفارش نمای کامپوزیت دچار مشکل میشود.

اگروه تابلوسازی رسانه برای حل این مشکل مشتری راه حلی آسان و کاملا به صرفه پیشنهاد دارد.

در بعضی از مواقع مشاهده کردیم که مشتری در سفارش نمای کامپوزیت به دلیل جابجایی و تغییر مکان دچار مشکل میشود و سوال هایی از قبیل در صورت جابجایی نمای کامپوزیت قابل نصب برای مکان جدید خواهد بود یا نه؟

آیا اگر امسال هزینه کنم و نمای کامپوزیت سفارش دهم سال آینده این مکان را تمدید خواهم کرد یا نه؟

اگر مکان جدید کوچک تر یا بزرگ تر بود نمای کامپوزیت را چطور در آن محل نصب کنم و یا خیلی از این سوال های مشابهی که در ذهن مشتری نقش پیدا میکند و در تصمیم گیری در سفارش نمای کامپوزیت دچار مشکل میشود.

برای حل این مشکل ما به شما نمای بنر را پیشنهاد میکنم زیرا قابلیت جابجایی آن بسیار آسانتر از کامپوزیت است و در صورت تغییر مکان و تغییر در اندازه ی تابلو بسیار آسان و سریع و با هزینه ی بسیار اندک ابعاد آن قابل تغییر است.

شاید سوال برایتان پیش آمده که آیا حروف چنلیوم بر روی نمای بنر قابل اجرا است؟ آیا بنر استقامت نگه داری حروف چنلیوم را دارد؟

باید به شما با اطمینان بگویم بله .ما فرم آهنی تابلو ی بنر را آهن کشی میکنیم طوری که وزن حروف های چنلیوم رو آهن قرار بگیرد و بنر در اصل حکم زیبایی کار و پوشاندن زیر کار حروف ها ی چنلیوم را دارد و در اصل وزن آن بر روی فرم آهنی و مستحکم قرار میگیرد .

اجرای این نوع تابلو فقط تا حداکثر ابعاد هفت متر در یک مترو شصد سانتی متر توصیه میشود و اگر ابعادی بزرگتر از ابعاد ذکر شده دارید توصیه میشود بجای بنر از فلکسی استفاده کنید زیرا ضخامت آن بیشتر است و در برابر وزش بادهای شدید از استقامت و دوام بالاتری برخوردار است .

امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه و در تصمیم گیری خود مصمم شده باشید.

برای مشاوره در ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی با شماره ی 09154067228 تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید