نمای بنر جایگزین کامپوزیت

نمای بنر جایگزین کامپوزیت

 اول از همه لازم به ذکر است که این مسئله فقط برای مستاجرین صدق میکند و اگر خودتان صاحب ملک تجاری هستید حتما و حتما پیشنهاد ما اجرای نمای کامپوزیت است زیرا دارای عمر بالا و زیبایی منحصر به خود را دارد و نمای  بنر فقط برای افرادی مناسب است که دائم در حال نقل مکان هستند.

گاهی مشتری به دلیل استیجاری بودن محل کار خود و یا امکان جابه جایی محل کار درتصمیم گیری  سفارش نمای کامپوزیت دچار مشکل میشود.

گروه تابلوسازی رسانه برای حل این مشکل مشتری راه حلی آسان و کاملا به صرفه پیشنهاد دارد.

در بعضی از مواقع مشاهده کردیم که مشتری در سفارش نمای کامپوزیت به دلیل جابجایی و تغییر مکان دچار مشکل میشود و سوال هایی از قبیل در صورت جابجایی نمای کامپوزیت قابل نصب برای مکان جدید خواهد بود یا نه؟

آیا اگر امسال هزینه کنم و نمای کامپوزیت سفارش دهم سال آینده این مکان را تمدید خواهم کرد یا نه؟

اگر مکان جدید کوچک تر یا بزرگ تر بود نمای کامپوزیت را چطور در آن محل نصب کنم و یا خیلی از این سوال های مشابهی که در ذهن مشتری نقش پیدا میکند و در تصمیم گیری در سفارش نمای کامپوزیت دچار مشکل میشود.

برای حل این مشکل ما به شما نمای بنر را پیشنهاد میکنم زیرا قابلیت جابجایی آن بسیار آسان تر از کامپوزیت است و در صورت تغییر مکان و تغییر در اندازه ی تابلو بسیار آسان و سریع و با هزینه ی بسیار اندک ابعاد آن قابل تغییر است.

شاید سوال برایتان پیش آمده که آیا حروف چنلیوم بر روی نمای بنر قابل اجرا است؟ آیا بنر استقامت نگه داری حروف چنلیوم را دارد؟

باید به شما با اطمینان بگویم بله .ما فرم آهنی تابلو ی بنر را آهن کشی میکنیم طوری که وزن حروف های چنلیوم بر روی آهن قرار بگیرد و بنر در اصل حکم زیبایی کار و پوشاندن زیر کار حروف ها ی چنلیوم را دارد و در اصل وزن آن بر روی فرم آهنی و مستحکم قرار میگیرد .

اجرای این نوع تابلو فقط تا حداکثر ابعاد هفت متر در یک مترو شصد سانتی متر توصیه میشود و اگر ابعادی بزرگتر از ابعاد ذکر شده دارید توصیه میشود بجای بنر از فلکسی استفاده کنید زیرا ضخامت آن بیشتر است و در برابر وزش بادهای شدید از استقامت و دوام بالاتری برخوردار است .

مزایا نما بنر:

از مهم ترین و چشم گیر ترین مزایای نمای بنر میتوان به اختلاف قیمت بسیار چشمگیر آن با نمای کامپوزیت نام برد زیرا افرادی که به دنبال نمای بنر می آیند دغدغه ی اصلی آنها هزینه ی نمای کامپوزیت است که بر روی ملک اجاره ای میکنند و در بعضی مواقع صاحب ملک هزینه ی نما را به عهده نمیگیرد و تمام هزینه به عهده ی متری می باشد و گاها به دلیل تمدید نکردن آن محل مشتری نمیخواهد هزینه ی بالایی برای نما کامپوزیت انجام دهد زیرا جابجایی نما کامپوزیت دشوار و هزینه بردار است و تغییر سایز نما کامپوزیت به راحتی تغییر سایز نما بنر نیست.

از دیگر مزایای نما بنر میتوان به تنوع چاپ بر روی سطح آن نام برد به عنوان مثال شما میتوانید بگ گراند تابلو ی خود را طرح چوب یا طرح سنگ چاپ کنید و بعد حروف های چنلیوم را بر روی آن نصب نمایید.

مزیت های دیگر نما بنر سرعت عمل اجرای آن و جابجایی راحت و کم هزینه ی آن و قابلیت تغییر سایز و نصب آسان آن میباشد.

معایب نما بنر:

همانطور که هزینه ی نما بنر نسبت به نما کامپوزیت کمتر است به همان نسبت از لحاظ کیفیت اجرایی با کامپوزیت متفاوت است و مانندکامپوزیت مسطح و محکم نمیباشد و به همین دلیل که سطح آن محکم نیست و بنر سطح تابلو را پوشانده نمیتوان بر روی آن  حروف استیل پشت نور اجرا کرد زیرا مراحل نصب حروف استیل با حروف چنلیوم متفاوت است  حروف استیل حتما باید زیر کار محکمی داشته باشد تا بوش هایی که باعث میشوند حروف استیل پشت نور از نما فاصله بگیرند به همه جای تابلو پیچ شوند و اگر قرار باشد همه جای نمای بنر را از پشت آهن کشی کنیم تا بوش به آن  پیچ شود مصرف آن بسیار بالا میرود.

از دیگر معایب نما بنر میتوان به قابلیت پاره شدن چاپ آن در اثر برخورد اشیاء برنده هنگام جابه جایی و یا هنگام تغییر سایز تابلو به دلیل اینکه چاپ قبلی به صورت فیکس فرم قبلی چاپ شده و یا برش خورده در صورت تغییر سایز تابلو باید مجدد چاپ جدید متاسب با اندازه فرم جدید چاپ شود معایب دیگر نما ی بنر ماندگاری چاپ است . درست است که چاپ کره ای ماندگاری بالایی دارد ولی باز هم بعد از پنج سال به مرور کیفیت چاپ خود را از دست میدهد و مثل روز اول پر رنگو لعاب نیست.

سخن آخر:

پیشنهاد اصلی ما به شما نما کامپوزیت است اگر در همین سایت بلاگ نما کامپوزیت را مطالعه کنید و مزایا و معایب آنرا هم مطالعه کنیدو با نما بنر مقایسه کنید متوجه میشوید که نمای بنر با توجه به هزینه ی اندک آن معایبی هم دارد اگر مشکل هزینه ندارید که صد در صد نمای کامپوزیت را انتخاب کنید و اگر اختلاف جزعی هزینه برایتان اهمیت ندارد میتوانید ورق کامپوزیت خام را بجای بنر برای سطح تابلو استفاده کنید و اگر همچنان مصمم هستید کم هزینه کنید انتخابی جز نمای بنر ندارید زیرا نماهای دیگر همچون چوب هم هزینه ی نما کامپوزیت و یا ورق گالوانیزه هم هزینه ی ورق کامپوزیت میشود .

امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد و در تصمیم گیری خود مصمم شده باشید.

برای مشاوره ی حرفه ای و تخصصی در ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی با شماره ها ی

09154067228

09358652679

05137260253

تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید