فونت فارسی

فونت فارسی

یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو های تبلیغاتی طراحی آن و انتخاب فونت است

دوشنبه 1 بهمن 1397
9101

 یکی از مهمترین مراحل ساخت تابلو های تبلیغاتی طراحی آن و انتخاب فونت است.

فونت و طراحی و داستن سلیقه در اجرای حروف تاثیر بسار زیادی در جلوه ی تابلو های تبلیغاتی و حروف های برجسته دارد.

بطور مثال شما قصد سفارش حروف برجسته دارید و متریال حروف برجسته ی خود را بهترین و به روز ترین متریال حروف های برجسته را انتخاب میکنید اما اگر فونتی که اتخاب میکنید فونتی ساده باشد قطعا تابلو ی شما و مخصوصا متریال حروف برجسته ی شما اصلا به چشم نخواهد آمد و تابلو ی چشمگیری نخواهید داشت .همین موضوع بطور بلعکس هم معنا دارد یعنی شما فونتی زیبا انتخاب میکنید و طراحی زیبایی برای اجرای حروف تایید میکنید و متریال حروف برجسته یئ خود را متریالی ساده انتخاب میکنید درسته که شما متریالی ساده انتخاب کردید اما طراحی و فونت شما باعث میشود تابلویی زیبا در اختیار داشته باشید.

اما  بهترین راهکار برای داشتن یک تابلو ی تبلیغاتی خوب و به یاد ماندنی ترکیبی از این دو گزینس یعنی فونت زیبا با طراحی حرفه ای و متریالی به روز و پر طرفدار اگر شما این دو گزینه را در کنار هم انتخاب کنید قطعا تابلو یی چشم نواز و یاد ماندنی خواهید داشت .

بر اساس تجربه پیشنهاد میکنیم فونت و متریال تابلو ی خود را مطابق با شغل  و حتی متن خود انتخاب کنید به یاد داشته باشید که حتی رنگ بندی تابلو هم حتی در زیبایی آن تاثیر خواهد داشت و هر رنگی به هر کلمه ای نمی آید.

برای استفاده از تجربه ی چندین ساله ی ما و مشاوره رایگان در اجرای حروف های برجسته با شماره هاری09358652679-09154067228 تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید