چنلیوم رفلکسی

چنلیوم رفلکسی

چنلیوم رفلکسی به حروف های برجسته ی چنلیومی گفته میشود که بر روی سطح پلکسی حروف چنلیوم ورقی دیگر از جنس رفلکس چسبانده میشود . برای اطلاع بیشتر در مورد چنلیوم رفلکسی متن بلاگ را مطالعه فرمایید.

دوشنبه 20 آبان 1398
4053

معرفی:

چنلیوم رفلکسی به حروف های برجسته ی چنلیومی گفته میشود که بر روی سطح پلکسی حروف چنلیوم ورقی دیگر از جنس رفلکس با حاشیه ی کوچک ترچسبانده میشود بطوری که دور تا دور ورق رفلکس حاشیه ای یک سانتی متری روشن میشود .

رفلکس نوعی ورق براقی که است که به دلیل جیوه ای که پشت آن کار شده با آینه از لحاظ ظاهری هیچ تفوتی ندارد بجز جنس بدنه ی آن که از جنس پلکسی است .

رفلکس در دو رنگ نقره ای و براق موجود است و در حال حاضر با برند های مختلفی روانه ی بازار شده است و بهترین و مرغوب ترین برند آن چوچن است که در برابر تابش نور آفتاب و برف و باران امتحان خود را پس داده و مقاوم است.

مزایای چنلیوم رفلکسی:

چنلیوم رفلکسی به دلیل ورق با کیفیت رفلکسی که بر سطح روی آن  چسبیده میشود جلوه ی بسیار زیبایی به خود اختصاص میدهد بطوری که در طول روز زمانی که تابلو ی شما خاموش است با تابش نور خورشید ورق رفلکس شما انعکاس طلایی رنگی پس میدهد که چشم هر مخاطبی را به سوی خود خیره میکند.

نظر بدهید